“Star Wars: Son Jedi”dan renkli posterler geldi.

Star Wars evreninin yardımcı rolleri de burada! Uzun soluklu uzay serisi “Star Wars”un 8. devam halkası Star Wars: Son Jedi için heyecan giderek büyürken, serinin yalnızca başrollerle değil, yan karakterleriyle de ikonikleşmiş olduğunu bize hatırlatan posterler geldi.

Gelen rengarenk posterlerde sevdiğimiz karakterler R2D2, BB8 ve C-3PO’nun yanı sıra kurgusal evrenin ikonik gemisi Millenium Falcon’ı da görüyoruz.

Luke Skywalker ve Rey’le birlikte mücadeleye atılacağımız ya da Snoke ve Kylo Ren ile yıkıma ortak olacağımız “Star Wars: Son Jedi”da ağırlık Daisy Ridley’nin canlandırdığı Rey, John Boyega’nın canlandırdığı Finn ve Oscar Isaac’in canlandırdığı Poe’da olsa da, Carrie Fisher’ın canlandırdığı Prenses Leia ve Mark Hamill ile ikonik hale gelen Luke Skywalker da genç ekibe, galaksiyi kurtarma görevlerinde destek veriyor. Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie’nin bir kez daha rollerine geri döndüğü devam halkasında Akademi ödülü adayı Laura Dern ve Kelly Marie Tran da boy gösterecek.

Han Solo ile Leia’nın oğlu olan Kylo Ren Skywalker’dan aldığı jedi eğitimini terk edip karanlık tarafa geçmiş ve Direniş’i yok etmeye ant içmişti. Bu uğurda kendi babası Han Solo’yu da öldüren Kylo Ren’i durdurmayı başaran kişi ise kendisindeki gücü kullanmayı öğrenen Rey olmuştu. Rey’i kurtarmaya gelen Finn, en sonunda komaya girerken, uzun zamandır kayıp olan Luke Skywalker’ın yerinin de bulunmasıyla birlikte, Rey onun yardımını ve eğitimini alabilmek için peşinden gitmişti. Bakalım yeni filmde hikaye nasıl devam edecek? Adam Driver’ın canlandırdığı Kylo Ren ve Andy Serkis’in hayat verdiği Snoke, bu kez Direniş’i alt edebilecek mi dersiniz?

Merakla beklenen devam halkası 13 Aralık’ta vizyona girecek.

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir