Sevdiğimiz yerli sinema karakterlerini geri getiren Arif v 216’da kimler var? Merakla beklenen yerli komedi “Arif V 216″nın sürpriz karakterleri filmin sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Türkiye’nin unutulmayan yıldızlarını beyaz perdede hatırlatacak olan “Arif v 216″da Ajda Pekkan, Filiz Akın, Sadri Alışık, Ayhan Işık ve Zeki Müren, günümüz oyuncuları ile yeniden hayat buluyor. Yıllara meydan okuyan sanatçı Ajda Pekkan’ı Farah Zeynep Abdullah, unutulmaz ses Zeki Müren’i yerli komedinin sevilen yüzü Çağlar Çorumlu, yerli sinemanın jönü Ayhan Işık’ı Şükrü Özyıldız, gönüllerin Turist Ömer’i Sadri Alışık’ı Mert Fırat, Cüneyt Arkın’ı oğlu Murat Arkın ve Filiz Akın’ı ise Maria Anastasiyeva canlandırıyor.

Türkiye’nin göz bebeği komedyen Cem Yılmaz ve başarılı oyuncu Ozan Güven’in G.O.R.A. ile tanıştığımız karakterleri, Arif ve robot 216 bir kez daha başrolü üstlenirken, filmin kadrosunda Arif’in biricik aşkı Ceku rolündeki Özge Özberk, 216’nın gönlünü çalan Seda Bakan, Pervin rolünde geçmiş dönemin kötü ve kadın karakterlerini aratmayacak olan Ahu Yağtu, şarkıcı Mustafa Sandal, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Özgür Emre Yıldırım ve Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz var.

Filmin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor. Filmin senaryosu ise komedyen Yılmaz’ın kaleminden çıkma. “Arif v 216” 5 Ocak 2018’de vizyona girecek.

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir